3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Dirk Kruizinga (1895-1972)
Zeilboten in een haven aan een meer
paneel, gesign. l.o., 27 x 35 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 120 - € 180
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Overboden