3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Dirk Kruizinga (1895-1972)
doek, ongesign., 50 x 60 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Overboden