3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Anna Kermer (1911-1985)
Portret van een vrouw met bontmuts
doek, monogram r.o., 50 x 40 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400