3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Jaap de Carpentier (1921-1996)
Stilleven met flessen en kruiken
doek, gesign. r.o., '46, 80 x 60 cm.
Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120
Overboden