3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Louis Favre (1892-1956)
Vijf lithografieën uit "The Raven". Hierbij diverse litho's door Steinlen en Utamaro druk
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60
Overboden