Conrad Kickert (1882-1965)
Graf van Chopin, Père-Lachaise, Parijs / Pyramidevormige graftombe, Père-Lachaise, Parijs
tweemaal inkttekening, gesign., één gedat. 1939, beide 27 x 25 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80