Catalogusnummer: 4896
Jan Korthals (1916-1972)
Dorp, Ceylon
aquarel, gesign. r.o., 42 x 31 cm.
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300
Hamerprijs:
€ 300