Catalogusnummer: 6568
EIkenhouten kussenkast, 18e eeuw,

De rechte kap met gestoken fries, waaronder één deur met twee kusssenvormige panelen. Op twee gezwarte bolpoten

br. 97, h. 179 en d. 54 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500

Hamerprijs: € 500