EIkenhouten kussenkast, 18e eeuw,
De rechte kap met gestoken fries, waaronder één deur met twee kusssenvormige panelen. Op twee gezwarte bolpoten
br. 97, h. 179 en d. 54 cm
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500