Mahoniehouten cilinderbureau in Louis XV-stijl, 19e eeuw,
in twee verdelingen. De bovenkast met uittrekbaar schrijfblad en oprolbare cilindervormige klep, waarachter een interieur. De onderkast met gebombeerd front, waarin drie laden. (Met gebruikssporen en kleine fineerschade)
br. 120, h. 116 en d. 61 cm
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300