Catalogusnummer: 6566
China, deels verguld en gestoken houten salontafel

met rood marmeren blad

153 x 72 en h. 38 cm

Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200