Catalogusnummer: 6566
China, deels verguld en gestoken houten salontafel
met rood marmeren blad
153 x 72 en h. 38 cm
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200