11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2976
China, vier blauw-wit porseleinen miniatuurvazen en diverse kop en schotels, 18e eeuw

(alle licht beschadigd)

h. 8 cm.

[4 + zkj]

vases small rim chips, cups saucers damaged

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260