11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi en Qianlong
(alle met randschilfers, twee beschadigd)
all with chips, two damaged
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380