11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2977
China, zes blauw-wit porseleinen borden, Kangxi en Qianlong

(alle met randschilfers, twee beschadigd)

20-25 cm.

[5]

all with chips, two damaged

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380