020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4934
Amsterdams stadsgezicht;
Het Filmmuseum
doek, 49 x 70 cm.
Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam
[1]
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380
Hamerprijs:
€ 380
Overboden