Dirk Kruizinga (1895-1972)
paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 26 x 34 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90