Engeland, gehamerd theedoosje, 1e helft 20e eeuw,
bol model op vier gebogen pootjes, scharnierende deksel met knop in bloemvorm, vergulde binnenzijde, keuren onduidelijk, 800st,
h 10 cm, 13 x 10 cm, 264 gr.
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160