2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0700-0880 - Silverware
Catalogue number: 538
Zuid-Europa, paar kandelaren, 20e eeuw, beneden wettelijk gehalte,

omgekeerd balustervormig, sleetse gravure, met vier takvormige pootjes met druiventrossen op gebolde ronde voet versierd, keuren niet geïdentificeerd, restauraties

h 33 cm, diam 16,5 cm, 534 gr.

Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220