4e zitting - Donderdag 15 april 14.00 uur: 6800-7079 - Moderne en hedendaagse kunst (6800-7007) en werken door Merkelbach van Enkhuizen (7050-7079)
Geer van Velde (1898-1977)
aquarel, gesign. l.o., 1965, herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam, no. 17642
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500