5e zitting - Donderdag 15 april 19.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4540
Walter Vaes (1882-1958)

'Moot vis op een tinnen bord'

doek, gesign. r.o., herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 5673, 40,5 x 45,5 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 4.800
Hamerprijs: € 4.800

Hamerprijs: € 4.800