Catalogusnummer: 3200
Japan, een ivoren netsuke in de vorm van maskers, 19e eeuw,

gesneden met twaalf Kyogen maskers, waaronder een vos, Okame en een leeuw, gesigneerd 'Hakuunsai'

l. 4,7 cm.

Marchant's Londen, 1968 (uit notitie huidige eigenaar)

Japan, an ivory 'mask' netsuke, 19th century, carved with twelve Kyogen masks, including a fox, Okame and a lion, signed 'Hakuunsai', previously with Marchant's, London, 1968 (according to the present owner)

Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600