10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, een ivoren netsuke in de vorm van een draak, 19e eeuw,
opgerold en met een juweel in een van zijn klauwen, gesigneerd 'Yoshikazu'
Van Marle & Bignell, Den Haag, 1964 (uit notitie huidige eigenaar)
Japan, an ivory netsuke carved as a dragon, 19th century, curled up and holding a jewel in one of his claws, signed 'Yoshikazu', previously with Van Marle & Bignell, The Hague, 1964 (according to the present owner)
Taxatie: € 300 - € 400
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480