10e zitting - Donderdag 22 april 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, een ivoren netsuke in de vorm van een groep monsters, 19e eeuw,
de groep monsters, of bakamono, verschijnt aan een zittende man, gesigneerd 'Sosho'
Sotheby's, 1966 (uit notitie huidige eigenaar)
Japan, an ivory netsuke shaped as a group of monsters, bakemono, appearing to a seated man, signed 'Sosho', previously with Sotheby's, 1966 (according to the present owner)
Taxatie: € 400 - € 500
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300