Dirk Kruizinga (1895-1972)
doek, gesign. r.o., niet ingelijst, 65 x 100 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180