3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Anna Kermer (1911-1985)
Portret van een vrouw met paraplu
doek, monogram r.o., 80 x 60 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240
Overboden