Catalogusnummer: 4925
Dirk Kruizinga (1895-1972)

Vrouw en jongen met buikorgel waarop een aapje

doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 115 x 85 cm.

Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320