Dirk Kruizinga (1895-1972)
Vrouw en jongen met buikorgel waarop een aapje
doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 115 x 85 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320