Dirk Kruizinga (1895-1972)
doek, niet ingelijst, ongesign., 50 x 80 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30