3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Dirk Kruizinga (1895-1972)
doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Overboden