Dirk Kruizinga (1895-1972)
tweemaal paneel, niet ingelijst, gesign., 22,5 x 33,5 cm. en 19 x 33 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180