Anna Kermer (1911-1985)
doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 80 cm.
Provenance: uit de nalatenschap van de kunstenaar Dirk Kruizinga
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120