11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinese porcelain
Catalogue number: 2984
China, set van drie blanc-de-chine rituele kopjes en Guanyin, 18e/19e eeuw,

met reliëfdecoratie van draken (Guanyin scepter en hand beschadigd)

h. 4 cm

[4]

China, set of three blanc-de-chine libation cups and a Guanyin, 18th/19ht century. Guanyin damaged

Estimate: € 80 - € 100
Current bid: € 525
Hammer Price: € 525

Hammer price: € 525