11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2985
China, set van zeven famille rose porseleinen kopjes en negen schotels, modern,

gedecoreerd met bloemenmand, daarbij een 18e eeuws famille rose schotelje (gerestaureerd)

diam. 15 cm max.

[17]

China, set of zeven famille rose porcelain cups and nine saucers, modern, together with an 18th century saucer (restored)

Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40

Hamerprijs: € 40