11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, set van zeven famille rose porseleinen kopjes en negen schotels, modern,
gedecoreerd met bloemenmand, daarbij een 18e eeuws famille rose schotelje (gerestaureerd)
China, set of zeven famille rose porcelain cups and nine saucers, modern, together with an 18th century saucer (restored)
Taxatie: € 30 - € 50
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40