020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4863
Diverse gravures en etsen, 18e t/m 20e eeuw
[ds]
Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220
Hamerprijs:
€ 220
Overboden