3e zitting - Donderdag 15 april 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4863
update-catalogue
Diverse gravures en etsen, 18e t/m 20e eeuw

[ds]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden