11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2800-3318 - Chinees porselein
China, twee grijs-wit geglazuurde porseleinen vazen, Noordelijke Sung dynastie, 10e-12e eeuw,
beide met uitlopende hals (enkele beschadigingen)
Jepara scheepswrak, Javazee
China, two grey-white glazed porcelain vases, Northern Song dynasty, 10th-12th century, from the Jepara wreck, Java Sea (some damages)
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300