11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2800-3318 - Chinese porcelain
Catalogue number: 2731
China, twee grijs-wit geglazuurde porseleinen vazen, Noordelijke Sung dynastie, 10e-12e eeuw,

beide met uitlopende hals (enkele beschadigingen)

h. 23-24 cm.

Jepara scheepswrak, Javazee

China, two greyish-white glazed porcelain vases, Northern Song dynasty, 10th-12th century, from the Jepara wreck, Java Sea (some damages)

Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200

Hammer price: € 200