11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2800-3318 - Chinese porcelain
China, twee grijs-wit geglazuurde porseleinen vazen, Noordelijke Sung dynastie, 10e-12e eeuw,
beide met uitlopende hals (enkele beschadigingen)
Jepara scheepswrak, Javazee
China, two greyish-white glazed porcelain vases, Northern Song dynasty, 10th-12th century, from the Jepara wreck, Java Sea (some damages)
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200