1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844531
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4843
update-catalogue
Gesigneerd Spohler

Figuren op een bevroren vaart bij een molen

paneel

36 x 50 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - 500
bid-description-text)s: bid-price)s
Opbrengst: € 280

Hamerprijs: € 280

outbid-warning
Overboden