11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2993
China, vijf stuks blauw-wit porselein, 19e eeuw,

alle gemerkt 4-karaktermerk Kangxi (schoteltje schilfer)

[5]

saucer damaged, frittings on other items

Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120