11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, vijf stuks blauw-wit porselein, 19e eeuw,
alle gemerkt 4-karaktermerk Kangxi (schoteltje schilfer)
saucer damaged, frittings on other items
Taxatie: € 100 - € 160
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120