11e zitting - Donderdag 22 april 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
China, blauw-wit porseleinen vaas, 19e/20e eeuw,
gedecoreerd met shou-symbolen en bloemen, de hals met dubbele leeuwengrepen (haarlijnen), herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam
China, blue and white porcelain vase, 19th/20th century, decorated with shou-symbols and flowers, the neck with double-lion handles (hairlines), provenance: Collection Cserno, Amsterdam
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320