2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 669
Duitsland, tabaksdoos, 19e eeuw,

langwerpige doos met gedreven decoratie van strik, medaillons, quirlandes e.a. motieven, op de onderzijde pseudo Hanua keuren, 3e gehalte

4,5 x 17,5 x 5,5 cm 232 gr.

Taxatie: € 140 - € 160
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140