2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 668
Engeland, vergulde tabaksdoos, 19 eeuw,

als lepeldoosje dienend met huwelijkcontract e.a. voorstellingen, interieur met paars fluweel bekleed, mt. IM (niet geidentificeerd ) Londen en pseudo Hanau keuren,

3,5 x 14 x 5 cm, bruto 166 gr.

Taxatie: € 140 - € 180
Huidig bod: € 140
Hamerprijs: € 140

Hamerprijs: € 140