2e zitting - Woensdag 14 april 19.00 uur : 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 667
Buitenland, suikerstrooier, 18e eeuw,

balustervormig model versierd met gravering van o..a. acanhtusbladeren, op gecontourneerde voet, klokvormige strooier met bloemvormig knopje, gemerkt 66 met kroon, gekroonde lopende leeuw en in schild letter G, 2e gehalte.

h 17 cm, br ca. 7 cm, 211 gr.

Taxatie: € 360 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200