5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4546
Gérard Roosen (1869-1935)

Liggende vrouw op een rots, uitkijkend op zee

doek, gesign. l.o., 100 x 148 cm.

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 900
Hamerprijs: € 900

Hamerprijs: € 900