5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4548
Toegeschreven aan Nicolas Wicart (1748-1815)

Panoramisch gezicht op Arnhem

paneel, gesign. r.o., 37,5 x 25,6 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit Brabant

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600