Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Polderlandschap met man in een roeiboot voor een huis / Boerderij aan een sloot
doek, gesign. r.o., lijst beschadigd, 27 x 37 cm. en doek, gesign. r.o., 30 x 41 cm.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100