4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Man op een paard bij een ophaalbrug
doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 40
Hamerprijs: € 40
Overboden