Catalogusnummer: 4894
Johannes Karel Leurs (1865-1938)

Polderlandschap met man in een roeiboot voor een huis / Boerderij aan een sloot

doek, gesign. r.o., lijst beschadigd, 27 x 37 cm. en doek, gesign. r.o., 30 x 41 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100