5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4525
Louis Apol (1850-1936)

Sneeuwlandschap bij avond

doek, gesign. l.o., herkomst: Kunsthandel Roelofs, Amsterdam, No. 1819, 32 x 42 cm.

Taxatie: € 4.000 - € 8.000
Huidig bod: € 11.000
Hamerprijs: € 11.000

Hamerprijs: € 11.000