5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Hollandse school, 18e eeuw
doek, verso etiket Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 81 x 65 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 1.400
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000