5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4526
Hollandse school, 18e eeuw

Portret van een dame

doek, verso etiket Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 81 x 65 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 1.400
Huidig bod: € 1.000
Hamerprijs: € 1.000

Hamerprijs: € 1.000