4e zitting - Donderdag 4 november 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Johannes Karel Leurs (1865-1938)
Man in een moestuin bij een huis aan een meer
aquarel, gesign. r.o., 26 x 42 cm.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60