5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4534
Johannes Bosboom (1817-1891)

Interieur van de in 1857 afgebroken kerk van Arnemuiden

inkt en aquarel, gesign. r.o., Arnemuiden J. Bosboom, vgl. olieverf met dezelfde voorstelling in de collectie van museum Jan Cunen te Oss, 42 x 31 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420