5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Catalogue number: 4533
Toegeschreven aan Pieter Barbiers III (1749-1842)

Vrouw met vee op een pad naast een huis, in de verte gezicht op Haarlem

aquarel en gouache, mogelijk verso gesigneerd, 23,5 x 32 cm.

Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180

Hammer price: € 180