5e zitting - Donderdag 4 november 14.00 uur: 6000-6243 - Paintings, watercolours and drawings
Toegeschreven aan Pieter Barbiers III (1749-1842)
Vrouw met vee op een pad naast een huis, in de verte gezicht op Haarlem
aquarel en gouache, mogelijk verso gesigneerd, 23,5 x 32 cm.
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180