14e zitting - Donderdag 11 november 14.00 uur: 2805-3239 - Chinees porselein
Catalogusnummer: 2948
China, paar famille rose porseleinen geribde kommen, 18e eeuw,

gemodelleerd met geribde zijden en gedecoreerd met chrysanten en pioenrozen (beide gerestaureerd)

diam. 25,5 cm.

Provenance: Particuliere collectie Chinees en Japans porselein uit het bezit van een Nederlands verzamelaarsechtpaar

China, pair of famille rose porcelain ribbed bowls, 18th century, modelled with ribbed sides and decorated with chrysanthemum an peony (both restored), provenance: Dutch private collection

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360